برنامه ریزی عروسی و باید ها و نباید های آن

لیست کامل برنامه زمانبندی عروسی

برنامه ریزی عروسی :اگر بخواهید در جشن عروسی شما چیزی جز خوشی و خاطرات خوب نباشد و به بهترین شکل همه چیز انجام شود باید برنامه ریزی داشته باشید زودتر اقدام کنید تا کارهای شما به روزهای آخر نرسد و شما دچار استرس نشوید برای داشتن یک عروسی و مراسم زیبا شما را دعوت می کنم این  مقاله را تا انتها بخوانید.

برنامه ریزی عروسی

قدم اول:بودجه مراسم خود را انتخاب کنید

برای مخارج و مراسم عروسی خود بودجه تعیین کنید.این تعیین بودجه باید دقیق باشد نه با احتمال نه پیش فرض که مثلا فلان قدر پول داریم ,شما باید دقیقا مقدار بودجه خود را مشخص کنید تا بتوانید با خیال راحت و بدون هیچ استرسی  از جشن خود لذت ببرید.

قدم دوم:انتخاب و چینش کارهایی جشن

اگر می خواهید عروسی خود را در تالار عروسی یا باغ تالار انجام دهید حتما در این تالار ها از مراسم ها و جشن هایی که برگزار می کنند سوال کنید.بعضی از تالار ها مراسم های برای ورود عروس و داماد ها دارند و برای پکیج هایی که شما انتخاب می کنید هزینه های جداگانه ای از شما دریافت می کنند.مشخص کنید در مراسم خود چند نوع غذا می خواهید سرو کنید و چه تعدا نوشیدنی و میوه باید وجود داشته باشد.

مقاله مرتبط:ایده های منحصر به فرد عروسی

قدم سوم:لیست میهمان ها

یکی از مهمترین قسمت های مراسم عروسی شما میهمان های شما خواهند بود , افرادی که در این روز باشکوه و مهم در شادی جشن شما شریک هستند.تعداد مهمان ها یکی از گزینه هایی است که بر هزینه مراسم عروسی شما تاثیر گذار است.

قدم چهارم:انتخاب تاریخ عروسی

شاید گفت دومین کار مهم بعد از تعیین بودجه برای مراسم عروسی این است که بخواهید تاریخ مراسم عروسی خود را انتخاب کنید.اگر میخواهید مراسم شما با شادی و نشاط بیشتری برگزار شود به این نکته توجه داشته باشید تاریخ انتخابی شما وسط هفته نباشد که مهمان های شما بتوانند برای آن برنامه ریزی داشته باشند.

قدم پنجم:انتخاب تالار عروسی

حال که بودجه و تاریخ عروسی خود را مشخص کردید و تعداد میهمان های مراسم شما مشخص شده است باید مکان مناسبی را برای اجرای مراسم خود پیدا کنید.سعی کنید تالار عروسی را در جایی انتخاب کنید که مجبور نباشید بیشتر زمان خود را در راه باشید, به آرایشگاه عروس نزدیک باشد,جای پارک ماشین در آن در نظر گرفته شده باشد و … مهمترین ویژگی که برای تالار عروسی خود باید در نظر داشته باشید این است که تعداد میهمان های خود را در نظر داشته باشید نه تالار عروسی خود را اینقدر بزرگ انتخاب کنید که مراسم شما خلوت به نظر برسد و نه آنقدر کوچک مراسم شما با ازدحام و سرو صدای زیاد برگزار شود.

قدم ششم:انتخاب کارت عروسی و رساندن آن به میهمان ها

کارت عروسی در مراسم

کارت عروسی این روزها دارای تنوع زیادی است و شما می توانید از دنیای از تنوع و خلاقیت بهره ببرید.این روزها به لطف علم و تکنولوژی می توانید در خانه خود به صورت آنلاین کارتها را ببینید و آن ها را سفارش دهید بعد از دریافت کارت عروسی شما باید یک هفته قبل از مراسم آنها را به دست میهمان های خود برسانید تا آن ها بتوانند برای آمدن به مراسم شما برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

مقاله مرتبط:تشریفات عروسی

قدم هفتم:انتخاب آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی

این همه فعایت و هزینه برای برگزاری یک مراسم خاص و زیبا و ثبت آن در خاطره ها می باشد.پس در انتخاب آتلیه عکاسی و فیلمبردار نهایت دقت را داشته باشید.یک تیم حرفه ای باعث می شوندشما از جشن خود نهایت لذت و شادی را ببرید و خاطره ای زیبا برای خود وشریک زندگیتان ثبت کنید.در برنامه ریزی عروسی خود حتما برای این وارد نهایت دقات را داشته باشید.

Recent Posts

Leave a Comment