تشریفات عروسی

تشریفات عروسی :این روزها تشریفات عروسی تنوع زیادی پیدا کرده است.مراسم های قبل از ورود عروس و داماد ,مراسم برش کیک,مراسم کادو و طلا ,شام و پذیرایی و مراسم هایی از این دست که با توجه به رسم و رسوم ها وجود دارد.زمان های قدیم مراسم های عروسی در خانه برگزار می شد و بیشتر این مراسم ها با شور و ذوق بیشتری برگزار می شد,اما این روزها بیشتر تالار عروسی و باغ تالار ها میزبان این مراسم ها می باشد.در تشریفات مجالس این تالار های عروسی و باغ تالار ها با توجه به دیزاین و برنامه های آن ها مراسم ها برگزار می شود.

بعضی از مراسم های مهم در تشریفات مجالس یک تالار عروسی

مراسم ورود عروس و داماد:

ایده های مختلفی برای ورود عروس و داماد وجود دارد بعضی از تالار ها از رقص نور استفاده می کنند بعضی ها از آتش بازی, البته بیشتر این تالار ها ایده های مختلفی دارند که شما در روزی که برای رزرو تالار عروسی می روید برای شما به صورت پکیج ارائه می کنند.

مراسم برش کیک:

حتما قبل در زمان رزرو تالار خود مشخص کنید مراسم برش کیک قبل از شام باشد یا بعد از شام .چون در  برنامه ریزی آن تالار تاثیر دارد.

مراسم کادو و طلا:

تشریفات مجالس بعضی از سالن های عروسی برای این قسمت جایگاه ویژه و مراسم ویژه ای دارند درمورد زمان برگزاری این مجلس هم با تالار به توافق برسید.

مراسم و شام پذیرایی:

در پکیج های تشریفات مجالس اینکه شما برای مراسم خود چند نوع غذا ,چند نوع میوه ,چند نوع نوشیدنی باشد با توافق طرفین انتخاب و تعیین می شود.بعضی از سالن هایی که با آن ها برای مراسم عروسی یا نامزدی خود قرار داد می بندید برای اینکه خیالتان راحت شود در مراسم هایی که در سالن برگزار می شود دعوتتان می کند تا بتوانید با آسودگی از نوع پذیرایی و شام دیدن کنید.