باغ تالار عروسی و ایده های عروسی منحصر به فرد

باغ تالار عروسی عقیق

باغ تالار عروسی شما چه ایده هایی برای جشن شما دارد ؟لیست ما را که پر از ایده های عروسی جالب است  را بخوانید و  ببینید کدام یک از آن ها را دوست  دارید و آن را در مراسم عروسی خود عملی کنید.

۱-میهمانان خود را نزدیک تر به جایگاه عروس و داماد قرار دهید

البته باغ تالار ها و سالن های عروسی دیزاین های خاص خود را دارند ولی به آن ها بگویید که میخواهید چیدمان صندلی ها طوری باشد که میهمانان صمیم تر کنار هم بنشیند البته با رعایت حفط حریم شخصی آن ها.بغضی از باغ تالار ها و سالن های عروسی صندلی را خیلی دور و یا خشک و رسمی میچینند این کار باعث می شود که جو سردی بر عروسی شما حاکم شود.

مقاله مرتبط:تالار عروسی

۲-قرار دادن یک پیام تشکر بروی میز میهمانان

شما می توانید برای این عیده از کارت یا دستمال های زیبا استفاده کنید,شما با این ایده از همه میهمان خود نهایت که در جشن شما حضور پیدا کرده اند تشکر می کنید.متن و عکسی زیبا این ایده را دوست داشتنی می کند.

باغ تالار

۳-دسته گل شما فقط برای گل نیست

یک ایده جالب برای دسته گل شما این است که شا می توانید به دسته گل خود چیزهای جالبی که حس خوبی می ددهد را بچسپانید که در عکس زیر یک نمونه از آن را قرار دادیم .این طرز تفکر که بخواهید ایده ای جالب در مراسم عروسی خود پیاده کنید باعث می شود یک جشن عروسی تکرار نشدنی داشته باشد.

باغ تالار

۴-از میهمانان پیام تبریک با دست نوشته خودشان دریافت کنید

می توانید یک دفنر زیبا که برای یاد داشت های فانتزی و جالب است سفارش دهید و در ورودی باغ تالار خود قرار دهید تا آنها بتواند پیام  های تبریک آرزوهایشان و نوشته های زیبا را با دست خط خود و امضایشان برایتان به یادگار بگذارند.

مقاله مرتبط:قیمت تالار عروسی

۵-بریدن کیک

شما یک کیک زیبا تهیه  کرده اید، اما بعضی از مهمانان شما دیگر نمی توانند بخورند – مطمئن شوید که باغ تالار و یا سالن  عروسی شما امکاناتی دارند که بتوانند یک تکه  از آن را مهمانان  به خانه های خود ببرند.

باغ تالار

باغ تالار

۶-خلاقیت برای سرو دسر

اگر در باغ تالارو یا سالن عروسی دسر هم در منو قرار دادید,سعی کنید برای نحوه سرو آن نهایت خلاقیت را بخواهید مثلا یک تزئین جالب برای میز سرو و …………….

۷-سرگرم نگه داشتن بچه ها یکی از کارهای خیلی سخت در جشن های عروسی است.بعضی از باغ تالارها جایگاه ای ویژه ای برای بازی کردن دارند,این کار باعث می شود والدین آن ها هم از جشن لذت ببرند.

۸-میهمانان شما با یک شاحه گل وارد سالن شوند

می توانید این ایده را در باغ تالار و سالن عروسی خود پیاده کنید که در ورودی بخش میهمانان به هریک از آنها یک شاخه گل هدیه داده شود.تصور زیبایی است که همه میهمانان با یک شاخه گل زیبا وارد سالن,باغ تالار شوند.

۹-میتوانید برای متفاوت تر شدن مهمانی خود به مهمانان در موقع خروج از باغ تالار یک بادکنک که با گاز هلیوم پر شده هدیه دهید و یا بهمراه آن شاخه گلی زیبا هم بدهید و در هنگام خروج مهمانان یکدیگر را از روی بادکنک میتوانند دنبال کنند و همچنین در انتها یک عکس یادگاری بگیرید،عکس خاص و متفاوتی میشود..

باغ تالار

۱۰-خیلی از عروس خانم ها کفش های نامناسب میپوشند و نمیتوانند آنطور که میخواستند در مراسم عروسی خود حضور یابند پس انتخاب کفش مناسب بسیار مهم است و باعث میشود زود خسته نشوند و بتوانند تا ساعت ها فعالیت داشته باشند و از ایستادن و رقصیدن خسته نشوند و یا اینکه کفشی جایگزین در نظر بگیرند که وقتی خسته شدند از کفش جایگزین استفاده کنند.

باغ تالار

۱۱-در کنار غذاهای اصلی در مراسم عروسی که در باغ تالار عروسی برگزار میکنید، میتوانید فینگر فود و نوشیدنی های متفاوت قرار دهید .خاطره متفاوتی در ذهن میهمانان شما میماند و البته که از این سبک پذیرایی بسیار استقبال میشود.

باغ تالار

Recent Posts

Leave a Comment