تالار عروسی عقیق

تالار عروسی:یکی از مهمترین روزهای زندگی هر فردی روز ازدواج اش می باشد ,برای به یادماندتر شدن این روز باید نهایت تلاش و برنامه ریزی را انجام داد.ما در این مقاله به شما نکته های لازم که باید در انتخاب تالار باید دقت کنید بیان می کنیم.

تشریفات عروسی

ویژگیهای یک تالار عروسی مناسب

۱-مکان تالار عروسی

در انتخاب تالار عروسی خود حتما این نکته را در نظر داشته باشید چون اگر مکان تالار جای پرتی باشد یا جای پرترافیکی باشد بیشتر زمان مراسم شما در مسیر اتلاف می شود و میهمان ها هم کلافه می شوند.باید برای میهمانان جای پارکینگ هم در نظر داشته باشید.

تالار عروسی عقیق

اگر میهمانی شما در یک روز بارانی یا برفی است باید این را در نظر داشته باشید که محوطه تالار یا باغ تالار به گونه ای نباشد که گل و لای ایجاد شود.

۲-ظرفیت تالار  عروسی

تالار عروسی مناسب با تعداد میهمان های خود انتخاب کنید .اگر تعداد میهمان های شما کم است انتخاب تالار عروسی بزرگ این تصویر را ایجاد می کند که عروسی شما خلوت است یا اگر تعداد میهمان های شما زیاد است و شما تالاری کوچک انتخاب کنید همهمه و ازدحام برای شما و میهمانان اذیت کننده می باشد.

۳-خدمات و پکیج تالار عروسی

حتما قبل از اینکه با تالار مورد نظر خود قرار داد ببندید خدمات و پیکیج هایی که ارائه می دهند را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید پکیجی مناسب و در شان میهمان های خود انتخاب کنید.این پکیج ها می تواند شامل منو های غذا متنوع,مراسم هایی که برگذار می شود,گل آرایی ها ,نورپردازی,موسیقی و …. می باشد.این پکیج ها می توانند ترکیبی هم باشند.

ویژگی های میز پذیرای در تالار عروسی

حال که تاریخ عروسی شما مشخص شد باید  همه قسمت های مراسم خود را جزء به جزء برنامه ریزی و مدیریت کنید.یکی از مهمترین قسمت مراسم عروسی شما قسمت پذیرایی است.هر میهمان که وراد میشود باید مورد پذیرایی قرا بگیرد. مواردی از منوی پذیرایی حتما باید روی میز قرار داده شده باشد.جزئیات این موارد را حتما در قرار داد خود لحاظ کنید.مثلا تنوع میوه ها تنوع شیرینی و آیا در پذیرایی شما نوشیدنی هم قرار دارد یا نه.

اگر شما برای پذیرایی مراسم خود ناهار یا شام را لحاظ کرده اید باید مشخص کنید که چند نوع غذا برای این مراسم میخواهید سِرو کنید.در منوی پذیرایی شما چه اقلامی وجود دارد.بیشتر تالار های پذیرایی در منو خدمات خود پکیج ارائه می دهند و شما میتوانید این پکیج ها را بر اساس بودجه و سلیقه خود انتخاب کنید.

مراسم ورود عروس داماد در تالار

بعضی از تالار های عروسی برای ورود عروس و داماد مراسم خاصی در نظر میگیرند این مراسم ها در پکیج های متنوعی ارائه می شود.اگر برای شما مهم است که برای

ورود در تالار مراسم خاص داشته باشید حتما از پکیج های تالار خود اطلاعات لازم را بگیرید.ما در آینده یک مقاله برای ایده هایی برای این مراسم برای شما قرار می دهیم.

قیمت تالار عروسی

در مقاله ای به همین نام برای شما توضیح دادیم چه عواملی بر قیمت تالار عروسی تاثیر می گذارد

Recent Posts

Leave a Comment