عوامل تاثیر گذار در قیمت تالار عروسی

قیمت تالار عروسی به عوامل خاصی بستگی دارد که در این مقاله  برای شما به طور کامل توضیح می دهیم.در مقاله قبلی ویژگیهای یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی را به شکل کامل توضیح دادیم که شما می توانید مقاله آن را به شکل کامل بخوانید.اما جالب این است که بدانید که ویژگی هایی که یک تالار عروسی یا باغ تالار دارد قیمت آن را تعیین می کند.هرچه این خدمات و ویژگی ها بیشتر باشد قیمت هم بالاتر می رود.

قیمت تالار

ظرفیت یک تالار عروسی:

مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت تالار عروسی گنجایش تالار است و میزان میهمان هایی که می تواند  برای پذیرایی بپذیرد.پس هرچه مهمان های شما بیشتر باشد هزینه های شما هم بالاتر می رود.

پکیج غذا و پذیرایی تالار عروسی:

در این پکیج ها تعداد اقلامی که باید در پذیرایی وجود داشته باشد بیشترین میزان تاثیر گذاری را در قیمت دارد. چند نوع غذا  , چند نوع نوشیدین,دسر, چند نوع میوه ,…همه این ها را به درستی انتخاب و بعد از نهایی کردن لیست آن را چک کنید.

گل آرایی و تزئین سالن عروسی:

یکی از ویژگی هاییی که بعضی از تالار ها دارد این است که بسته به سلیقه میهمان این دیزاین تغییر می کند و شما می تواندید در تعداد گل هایی که به کار می برد و نوع دیزان مراسم خود را انتخاب کنید

مراسمات متفرقه در تالار

عضی از افرادی که مراسم عروسی خود را تالار میگیرند مراسم های خاصی هم طبق آداب و رسوم خود رد این تالار ها برگزار می کندد.مثلا مراسم حنابندان,مراسم طلا ,مراسم ورود عروس و داماد.این مراسم ها هم در قیمت مراسم تالار شما تاثیر گذارند.